Domů  |  info@tpnet.cz  |  +420 734 613 476

Prodejna SQLMoney S3Money S4Microsoft PartnerESET Silver PartnerJablotron montážní partnerCigler certifikovaný profesionálMicrosoft specialista na malé firmy

Informační systémy TP NET  
Money S5

Informační systém Money S5

Money S5 – ERP informační systém (nejen) pro větší společnosti
  • Informační systém, který se plně přizpůsobuje uživateli. Vyberte si řešení pro vaši firmu!

Informační systém Money S5 je nejrychlejší a nejvýkonnější informační systém z řady účetních a ERP systémů Money. MS SQL Server 2005/2008, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP informační systém poskytuje pro řízení větších podniků.

Vyhovuje všem společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů. Řadu uživatelů proto tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

ERP Money S5 byl dále úspěšně nasazen v maloobchodu, velkoobchodu, výrobě, při prodeji na internetu a mobilním prodeji, v účetních společnostech, nestátních neziskových organizacích, servisech, půjčovnách, potravinářství, farmaceutickém průmyslu a v dalších oblastech.

ERP podnikový informační systém Money S5 má typické uživatele mezi společnostmi, které potřebují řešit složité vnitrofiremní procesy a předpokládají individuální přístup. Systém zvládá jak desítky současně přistupujících uživatelů, tak velké množství dat.

V ERP Money S5 najdete kromě účetních modulů specializovaná řešení, typická pro moderní systémy – business intelligence, řízení projektů apod., včetně řady speciálních modulů, jako jsou například výkazy EKO-KOM, elektroodpady Retela a další. Díky architektuře informačního systému je nastavení na míru i u velmi složitých vnitrofiremních procesů rychlé a jednoduché.

Pokud vyžadujete rozsáhlé možnosti ERP systému a chcete současně sestavit jeho moduly a funkce přesně podle vlastních potřeb, potřebujete zajistit některé specifické firemní procesy nebo vyžadujete skutečně individuální přístup, je pro vás nejvhodnější právě informační systém Money S5. Příprava nových funkcí je rychlá a snadná a díky možnosti přesného výběru modulů i jejich jednotlivých součástí nemusíte platit za funkce, které nevyužijete.

V rámci ročního maintenance uživatelé Money S5 získávají pravidelnou legislativní i funkční aktualizaci systému. Služba zaručuje legislativní správnost Money S5, které je vždy v souladu se stále se měnícími českými zákony. Kromě toho systém rozšiřujeme o nové funkce a rozšíření, z nichž velká část je zdarma pro stávající uživatele.

Školení/Kurzy pro Money S5

Jedním ze základních požadavků na efektivitu práce s účetním programem je znalost prostředků, které ke své práci využíváte. Jen jejich dokonalou znalostí dosáhnete maximální efektivity vaší práce a následného snížení režijních nákladů.

Účetní programy patří obsahem svých funkcí k nejsložitějším počítačovým programům. Navíc nepracujete pouze s daty, ale v řadě ohledů přímo s finančními prostředky vaší firmy. Výuka metodou pokus/omyl může často vyjít dost draze. Proto jsme pro vás připravili celou řadu kurzů, které mají pomoci naučit vaše zaměstnance rychle a efektivně pracovat v účetním programu Money S5.

Moduly Money S5

Informační program Money S5 je nabízen ve formě cenově zvýhodněných kompletů, které vyhovují konkrétním potřebám zákazníků. Výhodou Money S5 je možnost jeho postupného rozšiřování. Je možné jak plynule rozšířit počet licencí na více počítačů, tak lze nejdříve zakoupit méně náročný komplet a později dokoupit za rozdíl cen komplet vyšší (včetně rozdílu cen dalších licencí). Cena informačního systému se odvíjí od složitosti implementace a množství funkcí programovaných na míru.

Informační systém Money S5Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

nebo na e-mailové adrese:
info@tpnet.cz

 Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

Dlouhodobě působíme
ve městech:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...

 

Doporučované produkty

Účetní systém Money S3

Účetní systém Money S3

více o produktu
Informační systém Money S4

Informační systém Money S4

více o produktu
Pokladní systém Prodejna SQL

Pokladní systém Prodejna SQL

více o produktu