Domů  |  info@tpnet.cz  |  +420 734 613 476

Prodejna SQLMoney S3Money S4Microsoft PartnerESET Silver PartnerJablotron montážní partnerCigler certifikovaný profesionálMicrosoft specialista na malé firmy

Informační systémy TP NET  
O NÁS

O nás

 

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející společnost orientující se na potřeby malých a středně velkých firem. U našich klientů se snažíme o osobní přístup a naší prioritou je zastat roli spolehlivého partnera v oblasti nejen informačních a prezentačních technologií. Klademe důraz na dostupnost a efektivitu poskytovaných služeb.

Firma Pavel Prosický – TP Net vznikla v Ústí nad Labem v květnu roku 2010. Od jejího založení firma sídlí v Teplicích ve Hřbitovní ulici, přičemž působí v celém Ústeckém kraji a v Praze.

TP Net  se věnuje mnoha oborům činnosti, jako příklad uvádíme:

  • Podnikové aplikace a řešení
  • Prezentační technika a školení
  • Správa IT
  • Tisková a kopírovací řešení

Veškeré oblasti, kterým se společnost TP Net věnuje, naleznete v záložce "Produkty".

Spolupracujeme s předními republikovými výrobci a dodavateli, u kterých získáváme odborné certifikáty, které potvrzují vysoké kompetence našich zaměstnanců.  Mezi nejvýznamnější patří  společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s., Consulta Bürotechnik s.r.o., ESET software spol. s r. o. a mnoho dalších.

Cílem aktivit naší společnosti je poskytovat ty nejlepší technologie, které jsou na trhu dostupné. Tyto produkty a technologie pak doplňujeme vysokým standardem doprovodných služeb tak, abychom přirozeným způsobem podporovali naše zákazníky jak z oblasti soukromého sektoru, tak v oblasti státní zprávy a školství.